Αγαπητοί κύριοι,
Με την επιστολή μας αυτή θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε τη διοργάνωση του 12ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Αγγειακών Εγκεφαλικών Νόσων, το οποίο θα πραγματοποιηθεί από τις 21 έως τις 24 Νοεμβρίου 2024, στο ξενοδοχείο Royal Olympic, στην Αθήνα.
Το συνέδριο διοργανώνεται από την Ελληνική Εταιρεία Αγγειακών Εγκεφαλικών Νόσων (ΕΕΑΕΝ).
Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε πατήστε εδώ.Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία και είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφόρηση επιθυμείτε να έχετε.
Με εκτίμηση,
Chryssa Grepsiou Senior Project Manager |
|
50 A Stadiou Str., 55535, Pilea Thessaloniki T: +30.2310.247743/34 E: chryssa@globalevents.gr www.globalevents.gr |