ΠΜΣ-ΚΨ-Πρόσκληση-εκδήλωσης-ενδιαφέροντος-2024-2025
Αξιότιμες/οι κυρίες/οι
Εκ μέρους της Καθηγήτριας Μαρίας Σαμακουρή, Διευθύντριας του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ” Κοινωνική Ψυχιατρική” του Τμήματος Ιατρικής του Δημοκρίτειου Πανεπιστήμιου Θράκης (ΔΠΘ), σας αποστέλλουμε την Πρόσκληση για Υποβολή Υποψηφιοτήτων για φοίτηση στον νέο κύκλο σπουδών του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών “Κοινωνική Ψυχιατρική” του Τμήματος Ιατρικής του ΔΠΘ (συνημμένο αρχείο).
Η περίοδος υποβολής των φακέλων υποψηφιότητας είναι από : 01/07/2024 έως και 25/07/2024.