Σας ενημερώνουμε ότι η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών “MSc in Vascular Ultrasound in Diagnosis and Management” το οποίο διοργανώνεται από του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας παρατείνεται εως τις 15/9/2024.
Προκήρυξη-πρόσκληση υποβολής υποψηφιοτήτων για το Ξενόγλωσσο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με τίτλο: “MSc Vascular Ultrasound in Diagnosis and Management”για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025
Με εκτίμηση,
Αθανάσιος Γιαννούκας
Καθηγητής Αγγειοχ/κης
Διευθυντής του ΠΜΣ
“Γραμματεία Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών
“MSc Vascular Ultrasound in Diagnosis and Management”
Τμήματος Ιατρικής Παν/μίου Θεσσαλίας
Δ/νση: Πανεπιστημίου 3, Κτίριο Βιβλιοθήκης, 1ος όροφος,
Βιόπολις, 41500, Λάρισα
2410685539