Αξιότιμες/οι κυρίες/οι
σας ενημερώνουμε ότι παρατείνεται η προθεσμία υποβολής υποψηφιοτήτων για φοίτηση στον νέο κύκλο σπουδών του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών “Κοινωνική Ψυχιατρική” του Τμήματος Ιατρικής του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης, έως την Τρίτη 27 Αυγούστου 2024.
Στις Παρ 28 Ιουν 2024 στις 11:57 π.μ., ο/η MSc Social Psychiatry <msocialpsychiatry@gmail.com> έγραψε:
Αξιότιμες/οι κυρίες/οι
Εκ μέρους της Καθηγήτριας Μαρίας Σαμακουρή, Διευθύντριας του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ” Κοινωνική Ψυχιατρική” του Τμήματος Ιατρικής του Δημοκρίτειου Πανεπιστήμιου Θράκης (ΔΠΘ), σας αποστέλλουμε την Πρόσκληση για Υποβολή Υποψηφιοτήτων για φοίτηση στον νέο κύκλο σπουδών του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών “Κοινωνική Ψυχιατρική” του Τμήματος Ιατρικής του ΔΠΘ (συνημμένο αρχείο).
Η περίοδος υποβολής των φακέλων υποψηφιότητας είναι από : 01/07/2024 έως και 25/07/2024.
Με πολλή εκτίμηση
Μαρία Σαμακουρή
Διευθύντρια του ΠΜΣ “Κοινωνική Ψυχιατρική”
Καθηγήτρια Ψυχιατρικής ΔΠΘ